Nie mam się w co ubrać – edycja sylwestrowa

Pinko sukienki klasyka

Każdą z nas spotyka ta sama rozterka – co ubrać na Sylwestra? To wspaniała, szalona noc, w czasie której powinnyśmy czuć się wyjątkowo piękne. Warto przemyśleć już teraz kwestię stroju by uniknąć niepotrzebnego pośpiechu przeddzień zabawy. Sprawdźmy praktyczne porady, czym kierować się przy wyborze sukienki i małą czarną od marki Pinko.

Dostosuj strój do miejsca

Należy zacząć od tego, że bardzo ważne jest dobranie stroju do lokalizacji naszej imprezy. Jeśli wybieramy się na domówkę kierujmy się przede wszystkim wygodą. W warunkach domowych zdarza się tak, że część zabawy spędza się przy stole, rozmawiając i częstując się dobrami, które przygotował gospodarz. Niestety, może zdarzyć się tak, że zbyt obcisła sukienka obnaży kolejny kawałek serniczka . Na imprezach, w czasie których jest dosyć swobodna atmosfera, gdzie mogą występować gry i zabawy lepiej będzie ubrać nieopinającą sukienkę – będzie nam po prostu wygodniej. Doskonale sprawdzą się również wszelkiej maści kombinezony, czy spodnie w połączeniu z elegancką bluzką.

Pinko sukienki sylwester

W przypadku imprezy plenerowej – miejskiej nie ma co silić się na zmyślne stroje, bo jeśli całą noc zamierzamy spędzić pod chmurką, lepiej będzie po prostu ubrać się ciepło. Aby nie stracić sylwestrowego nastroju zróbmy olśniewający makijaż i zaopatrzmy się w świecące dodatki i akcesoria.

W tym roku Sylwester spędzamy na sali – w tym przypadku chcemy wyglądać jak z wybiegu mody u Pinko… I słusznie! W takich warunkach możemy błyszczeć, ubierać długie suknie i naprawdę zaszaleć. Warto jednak podejść do tego rozsądnie i przemyśleć kwestie warunków na sali. Wybierając sukienkę warto zwrócić uwagę z jakiego jest materiału, a przede wszystkim, czy „oddycha” i nie gryzie. Nawet najpiękniejsza sukienka przestaje cieszyć kiedy w czasie tańca ciągle musimy podciągać ją w dół. Przy przymierzaniu warto sprawdzić jak układa się w czasie kucania, większych i gwałtowniejszych ruchów. Pamiętajmy, że ma być przede wszystkim praktycznie.

Najlepsze typy sukienek – niesłabnące klasyki

 

Pinko sukienki czerwone

Podchodząc do Sylwestra w sposób praktyczny, musimy pamiętać, że zakup sukienki zgodnej z obowiązującymi trendami może być ryzykowny. Lepiej wybrać klasyczne kroje i kolory, które sprawdzą się więcej niż raz. Krój powinien być dostosowany do naszej figury, dzięki temu podkreślimy nasze walory. Czerń jest zawsze na topie – podkreśla kobiecość, dodaje elegancji i jest uniwersalna. Jeśli nudzą nas zwykłe kroje warto sprawdzić ofertę Pinko. Sukienki tego projektanta pozwalają na odrobinę luksusu. Model Considerare Pinko to doskonały sposób na wyróżnienie się z tłumu – cechuje ją subtelność, ale również różnorodność wzorów, które przypominają haft. Oferowane przez Pinko sukienki gwarantują poczucie komfortu. Nie dla każdej znasz „mała czarna” to idealne rozwiązanie, jeśli czujemy się lepiej w kolorze warto postawić na czerwień albo niesztampowy żółty kolor. Najważniejsze żeby wybrać sukienkę, w której będziemy czuły się pięknie nie tylko w tę jedną noc.

Pinko sukienki czarna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code