Trendy na wiosnę

Za naszymi oknami zawitała w końcu wiosna. Wszystko wokół zaczyna tętnić życiem, zachęcając do beztroskiej radości. Kolory i zapachy bombardują nas z każdej strony. Przyroda zdecydowanie nie próżnuje. Pora zatem, abyśmy i my wybudzili się z zimowego letargu. Wystarczy tylko ubrać na siebie biżuterię, która w tym sezonie zwiastuje prawdziwą wiosnę trendów.

Coś na uszy

Obecnie trwający sezon to zdecydowanie dobry czas dla kolczyków. Różnorodność ich form oraz materiałów, z których są zrobione, będą głównymi wyznacznikami tej wiosny. Koniecznie zaopatrz się w długie kolczyki sięgające nawet zza ramię. Nie bój się asymetryczności i znajdź różniące się od siebie modele biżuterii. Łącz, próbuj, kombinuj. Jeśli jednak szaleństwo nie jest twoją domeną, chwyć za zawsze modne perły. Ta wiosna ma być w końcu pełna blasku.

Coś na szyję

Podobnie jak w przypadku kolczyków, im bardziej wymyślny naszyjnik tym lepiej. Kształty, kolory są zależne jedynie od twoich upodobań. Mimo wszystko hitem tego sezonu będą proste, długie formy. Najlepiej srebrne, delikatne naszyjniki, których będziesz nosić na sobie więcej niż tylko jeden. Stopniuj ich wielkość – od najmniejszego po największy, tak aby odznaczyły się na szyi. Całość tej kompozycji, najlepiej ozdobić minimalistyczną zawieszką lub paroma dodatkowymi elementami. Ten zabieg nada naszyjnikowi nieco naszej tożsamości. Będzie to zdecydowany strzał w dziesiątkę.

A co na dodatek?

Jeśli myślisz o czymś niestandardowym, co podkreśliłoby twój strój i zwróciło na niego uwagę, bezwzględnie zainwestuj w broszkę. To niewielkie cacko było najbardziej wyróżniającą się spośród wszystkich ozdób na tegorocznych wybiegach. Najlepiej duża, mieniąca się kolorem srebra lub złota. Może być prosta, ale te bardziej szalone, o niestandardowych kształtach są również mile widziane. Stylowym dodatkiem może okazać się także wisiorek zawieszany na kostkę. Ten drobny element biżuterii – kojarzony z latem spędzonym nad wodą – jest bardzo pożądanym trendem tej wiosny. Nie wstydź się go pokazać!

Warto podkreślić ponownie, że ta wiosna to przede wszystkim różnorodność. Modne staje się wszystko co pomiędzy plastikiem, a naturalnymi materiałami. Od motywów zwierzęcych, po geometrię i sztukę. Kształty oraz kolory są jedynie twoim wyborem. W końcu to ty przebudzasz się do życia po bardzo długiej zimie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *