Włoskie marki modowe – te znane i mniej znane

versace sklep, twin set sklep

W świecie mody od zawsze prym wiodą Włosi i Francuzi, zostawiając daleko w tyle resztę świata. To właśnie z tych dwóch państw wywodzą się najsłynniejsze marki modowe, które wyznaczają trendy na nadchodzące sezony oraz stanowią inspirację dla całej branży.Wśród włoskich pionierów na pewno można wymienić Versace. Sklep, nawet ten mniejszy, który w swojej ofercie posiada produkty tej topowej marki ma szansę na o wiele większe zainteresowanie ze strony zamożnych klientów, niż ma to miejsce w przypadku sieciówek. To świadczy o niewątpliwej renomie tej marki, a każdy produkt sygnowany nazwą Versace staje się obiektem pożądania wielu ludzi.

versace sklep, twin set sklepCzynniki wpływające na renomę Versace

Dobre imię Versace nie jest dziełem przypadku, a efektem ciężkiej i solidnej pracy. Ubrania, które tworzy ten dom mody są najwyższej jakości, przez co już dawno zyskały one miano luksusowych. Jednak odzież to nie wszystko, co znajduje się w asortymencie Versace. Sklep, chociaż w przypadku tak prestiżowych marek określa się go mianem show roomu lub atelier, tej włoskiej firmy oferuje także perfumy i biżuterię, które z powodzeniem zyskały ogromną rzeszę fanów. Marka Versace tworzy zarówno ubrania dla przeciętnych ludzi, którzy jednak cenią sobie jakość materiałów i wykonania, ale także dla największych międzynarodowych gwiazd. Wystąpienie w sukni od Versace na czerwonym dywanie jest marzeniem nie jednej aktorki, ponieważ daje to gwarancję udanej stylizacji. Marka ta to gwarancja jakości, która w połączeniu ze stosowaniem różnego rodzaju materiałów, fasonów, krojów, kolorów, wzorów i deseni czyni ją idealną i właśnie dlatego jest ona znana na całym świecie.

Włoskie korzenie zobowiązują – marka Twin Set

Z Włoch pochodzi także wiele innych, mniejszych marek odzieżowych, takich jak na przykład Twin Set. Sklep ten oferuje ubrania, które idealnie trafią w gusta tych kobiet, które będąc nowoczesne chcą jednocześnie czuć się zmysłowo i atrakcyjnie. Założycielką marki Twin Set jest włoska projektantka, z której to inicjatywy w 1990 roku firma ta zaczęła działalność. Bardzo ciekawym i zachęcającym jest asortyment Twin Set. Sklep wyróżnia się odzieżą wykonaną z dzianiny, co dotyczy zarówno klasycznych swetrów, jak również ubrań o nowoczesnym fasonie. Dodatkowym elementem, który nie pozwala przejść obojętnie obok tej marki jest dbałość o detal, który w tym przypadku odnosi się do niecodziennych aplikacji, wykończeń czy nadruków wykonanych z takich rzeczy, jak cekiny, ćwieki, koronka, skóra i jeans.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *